O‘zbekiston-Finlandiya pedagogika instituti professor-o‘qituvchilari va Rossiyaning K.Minin nomidagi Nijniy Novgorod davlat pedagogika universiteti prorektorlari o‘rtasida vebinar o‘tkazildi
12-Apr-2023 1500
Xalqaro hamkorlik bo‘limi tashabbusi bilan Rossiyaning Kozma Minin nomidagi Nijniy Novgorod davlat pedagogika universiteti prorektorlari va O‘zbekiston-Finlandiya pedagogika instituti professor-o‘qituvchilari o‘rtasida vebinar o‘tkazildi.
Vebinarda ikki tomonlama aloqalarni yanada rivojlantirish, talabalar almashinuvini yo‘lga qo‘yish va o‘zaro qo‘shma dasturlar ishlab chiqish bo‘yicha kelishib olindi.

A webinar was held between professors and teachers of the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute and vice-rectors of the Nizhny Novgorod State Pedagogical University named after K. Minin of Russia
12-Apr-2023 1501
On the initiative of the Department of International Cooperation, a webinar was held between vice-rectors of Nizhny Novgorod State Pedagogical University named after Kozma Minin of Russia and professors of the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute.
At the webinar, it was agreed on further development of bilateral relations, establishment of student exchange and development of mutual programs.