O‘zbekiston-Finlandiya pedagogika institutiga o‘qishni ko‘chirish uchun hujjat topshirgan fuqarolar diqqatiga!
13-Aug-2023 3210
2023/2024-o‘quv yili uchun xorijiy va nodavlat oliy ta’lim muassasalaridan talabalar o‘qishini O‘zbekiston-Finlandiya pedagogika institutiga ko‘chirish bo‘yicha o‘tkaziladigan ijodiy imtihonlar tanlangan yo‘nalish bo‘yicha 2023-yil 14-avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
Ijodiy imtihonlar:
“Jismoniy madaniyat”, “Maktabgacha va boshlangʻich taʼlimda jismoniy tarbiya va sport”, “Sport faoliyati (futbol)” ta’lim yoʻnalishlari – 14-avgust soat 14:00 da Samarqand shahar “Dinamo” o‘yingohida bo‘lib o‘tadi.
“Musiqa taʼlimi”, “Tasviriy sanʼat va muhandislik grafikasi” ta’lim yoʻnalishlari – 14-avgust soat 10:30 da Oʻzbekiston - Finlandiya pedagogika instituti (Spitamen-shoh ko‘chasi 166-uy) da bo‘lib o‘tadi.
“Sport faoliyati (kurash)”, “Sport faoliyati (voleybol)” ta’lim yoʻnalishlari – 14-avgust soat 14:00 da Oʻzbekiston-Finlandiya pedagogika institutining akademik litseyi (Spitamen-shoh ko‘chasi 161-uy) da boʻlib oʻtadi.
Eslatma: Abituriyentlardan, imtihon bo‘ladigan binoga o‘z vaqtida, shaxsni tasdiqlovchi hujjat (pasport yoki ID karta) hamda roʻyxatdan oʻtganligi haqidagi qayd varaqasi bilan kelishlari talab etiladi.

To the attention of citizens who have submitted a document to transfer their studies to the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute!
13-Aug-2023
3208
For the 2023/2024 academic year, creative exams for the transfer of students from foreign and non-state higher education institutions to the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute will be held in the selected field on 2023 - will take place on 14 August.
Creative exams:
"Physical culture", "Physical education and sports in preschool and primary education", "Sports activities (football)" will be held on August 14 at 14:00 at the "Dinamo" stadium in Samarkand.
"Music Education", "Fine Art and Engineering Graphics" educational areas will be held on August 14 at 10:30 at the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute (Spitamen-shah Street, 166).
"Sports activities (wrestling)", "Sports activities (volleyball)" will be held on August 14 at 14:00 at the academic lyceum of the Uzbekistan-Finland Pedagogical Institute (161 Spitamen-shah street).
Note: Applicants are required to come to the exam building on time with an identity document (passport or ID card) and a registration form.